FortCraft

0.10.115

4.1

333

Android için muhteşem bir Fortnite klonu

3.2M

Bu uygulamayı oyla

ÖNEMLİ: Bu uygulamayı resmi Uptodown uygulamasından kurmanız gerekiyor. Uygulama, ekstra OBB dosyası gerektirir, bu yüzden eski kurulum paketleriyle uyumlu değildir.

FortCraft, silahlarla dolu bir adada yüzlerce oyuncuyu birbirine bağlayan Fortnite'den esinlenerek açık bir alan olan Battle Royale oyunudur ve sadece biri hayatta kalır. Bu tarz oyunlarda her zaman olduğu gibi, birkaç oyun modu mevcuttur, böylece solo veya dört kişilik takımlarda oynayabilirsiniz.

FortCraft'daki oyun pratik olarak PUBG veya daha özel olarak yukarıda bahsedilen Fortnite ile aynıdır. Oyuncular, her türden kaynak toplayarak muazzam bir adada özgürce hareket edebilirler. Duvarları, tavanları, katları ve merdivenleri olan yapıları hızla oluşturmak için bu kaynakları kullanabilirsiniz.

Oyuncular; av tüfeği, tabanca, makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği ve hatta roketatarlar da dahil olmak üzere büyük bir cephaneliğe sahiptirler. Ayrıca kalkan iksirleri, ilk yardım çantaları, el bombası ve diğer aksesuarları bulmak mümkün. Her şey hayatta kalmak için bu savaşta yer alır.

FortCraft, PUBG veya Knives Out gibi, Android'deki diğer büyük isimlere karşı mükemmel bir oyundur. Aslında, grafikler inanılmazdır ve bir çok PC ve konsol isimlerinde olan standartlarla uyumludur.
Notlar

Birbirinden bağımsız olarak OBB dosyasını indirip kurmanız gerekecek.

Gereksinimler

Android 4.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X